DATTENBLATT
Job-ID: 6587539
Anzeigenaufrufe: 11
Ausübungsort: Braunschweig, Niedersachsen
Job-Kategorie: Kraftfahrzeuge
Beschäftigungsart: Vollzeit-Schicht
Gehalt:
Eingestellt: 2018.05.12

Stellenanzeige:

Praca przy kontroli jakości części samochodowych(k/m) w Braunschweig BEZ MIESZKANIA in Braunschweig

Stellenausschreibung von: Olympia Personaldienstleistungen Nord GmbH

Praca przy kontroli jakości części samochodowych(k/m) w Braunschweig BEZ MIESZKANIA

Stellenbeschreibung
Dla naszego klienta w Braunschweig szukamy na stale:

Pracowników do kontroli jakości części samochodowych (m/k).

Wymagania:

- znajomość języka niemiemieckiego przynajmniej podstawowa
- gotowość do 3 zmianowego systemu pracy (tylko na wszystkich 3
zmianach!)
- mile widziane prawo jazdy i samochód, żeby latwiej dostać
się do miejsca pracy, ale nie jest konieczne

Zadania:

- kontrola jakości części samochodowych wedlug przyuczenia i
katalogu blędów
- nanoszenie ewentualnych poprawek
- dokumentacja wyników pracy
- komunikacja z kierownikiem zmiany/grupy

Zapewniamy:

- umowa o pracę z niemiecką firmą na niemieckich warunkach
- 9,49EUR/godz plus dodatki
- partner w biurze, polskojęzyczny, z którym zawsze można
się skontaktować w razie potrzeby,
- podstawą wynagrodzenia jast BAP/DGB-Tarifvertrag - oraz
wynikające z niego pieniądze urlopowe, na Święta Bożego
Narodzenia, dodatki za niedziele, święta, zmiany nocne, nadgodziny
(od 24nadgodziny w miesiącu), dodatki za dlugotrwalą pracę w jednej
firmie klienta, zgodne z taryfą podwyżki.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? - Wyślij dokumenty aplikacyjne
już teraz - cieszymy się że będziesz czlonkiem Naszego zespolu!

Firma Olympia Personaldienstleistungen jest jednym z wiodących
dostawców usług personalnych w Niemczech. Nasz duch
przedsiębiorczości wynika z jasnej strategii korporacyjnej: Mamy
ambitne cele wzrostu i jesteśmy zaangażowanym partnerem dla
pracowników i klientów już od ponad 30 lat. Od 2010
roku firma jest częścią OTTO Workforce, holenderskiej firmy
pośrednictwa pracy, która jest od ponad 10 lat liderem w
rekrutacji międzynarodowej.

Unternehmen

Olympia Personaldienstleistungen Nord GmbH
An der Petrikirche 4
38100 Braunschweig
braunschweig@olympiagroup.de

Telefonnr.:+49 531 1805130
Internet: http://www.olympiagroup.de/